O stránkách

Vývoj stránek RoomsterClub.com začal ve středu 24. května 2006. Již ve čtvrtek 1. června 2006, kdy se oficiálně začal Roomster prodávat na českém a vybraném zahraničním trhu, byl klub založen a poprvé zveřejněn na internetu na adrese www.roomsterclub.com.
Na stránkách RoomsterClub.com jsou v rubrice Škoda Roomster včetně podrubrik použity ilustrační obrázky a některé textové materiály (autor stránek je lehce upravil) z oficiálních zdrojů (prospekty, webové stránky, či novinářský server) automobilky ŠkodaAuto. Za účelem dobrovolné propagace vozu Škoda Roomster na těchto klubových stránkách si tyto materiály a informace nepřivlastňuji a neporušuji autorský zákon, kterým jsou chráněné zmíněné zdroje.
Klub založil a stránky vytvořil správce Aleš Vaněk, který zároveň financuje webhosting pro tyto klubové stránky včetně jejich domény www.roomsterclub.com. Stránky nejsou komerční a autor z nich nemá žádný finanční zisk. Je také velkým fandou automobilky Škoda.
Dne 1. září 2008 nabídl spolupráci na webu a s klubem Pavel "Kani" Hanibal, který se začal starat o registraci nových členů a úpravy profilů stávajících členů, tedy se po 7. nešťastných měsících web znovu oživil.
Vzhledem k nedostatku času pro správu RoomsterClubu se jeho zakladatel Aleš Vaněk v květnu 2009 rozhodl, že klub i s webem předá svému spoluautorovi a Pavel "Kani" Hanibal tehdy souhlasil, stalo se to 10. května 2009. Od tohoto dne je tedy RoomsterClubu a administrátorem klubových webových stránek www.roomsterclub.com.
S novým administrátorem a končícím webhostingem se dne 12. května 2009 web www.roomsterclub.com přesunul na nový server.
4.3.2010 se spustila aktivní členská sekce, ve které si každý člen spravuje svůj profil sám.

Powered by Pavel "Kani" Hanibal
© 2006 - 2012 RoomsterClub.com